PROSÍM NEZADAVAJTE UŽ DOTAZY DO FÓRA NA WEBSITEX5.BLU­EFORUM.CZ

POUŽITE NOVÉ FÓRUM NA WWW.WEBSITEX5­.SK/FORUM

Toto je upravená offline kópia zrušeného fóra z websitex5.blueforum.cz s obsahom ku 9.11.2016. Offline kópia nie je editovateľná , je bez možnosti vyhľadávania , registrácie a prihlásenia užívateľa.

Verejná cesta k priečinku na SUBDOMENE

Johnny

Johnny

Veterán

Příspěvků: 59

#1 8. 12. 2013 14:11

Naskytol sa mi velmi zaujimavy problem. Ako z titulku kazdemu dojde ide o subdomenu. Ak cez website vytvorim web stranku a tu nasledne nahram do root-u tak vsetko funguje. Avsak ako vyzera cesta k takemuto priecinku ak je webova stranka nahrata v adresari urceneho pre subdomeny? V mojom pripade v adresari „sub“.

Prosim majte so mnou trpezlivost
klobina

klobina

Veterán

Příspěvků: 106

#2 18. 12. 2013 08:27

Ja to mam takto : ftp.tvojadome­na.sk/public_html/_s­ub/fotogaleri­a.php

Johnny

Johnny

Veterán

Příspěvků: 59

#3 18. 12. 2013 08:36

No konecne niekto. Dakujem klobina. Ale ty mas tuto adresu zapisanu vo website v riadeni dat? Asi nie vsak.
domena ktoru spravujem t.j. www.nadacia858.sk ma priecinok post. Tam v adminovi pri teste je vsetko ok. Vzhladom na to ze mam ineho poskytovatela tak u mna sa adresar v ktorom je nahraty web nazyva WEB V adresari SUB je nahrata podstranka zo svojim nazvom teda SUBDOMENA t.j. www.adriana.podolska.nadacia858.sk Avsak tu ked sa prihlasim ako admin tak nepozna cestu k priacinku dajme tomu SKRIPTA Z tvojho popisu tada sudim ze musim zadat cestu pre subdomenu takto ? ftp.nadacia858­.sk/web/sub/a­driana.podolska Vsetko je len v testovacej verzii. nechcem nieco spustat pokial mi to nefunguje. Ale uz ma tlaci cas a poziadavky.

Prosim majte so mnou trpezlivost
Johnny

Johnny

Veterán

Příspěvků: 59

#4 18. 12. 2013 11:25

Takze som to skusal. Nefunguje to. Stale mam FAIL ked sa prihlasim ako admin. Ale cuduj sa svete funguje i napriek tomu zapis do priecinka i ked test mi jasne ukazuje ze cesta je neznama !

Prosim majte so mnou trpezlivost
klobina

klobina

Veterán

Příspěvků: 106

#5 20. 12. 2013 09:01

Ja som tu subdomenu vytvoril priamo na strane servera a adresa mi z toho vzišla asi takto : http://foto.fkivankapridunaji.sk/index.php , čiže už tam nechodím cez WS, ale priamo cez TC tak ty asi nemas tento problem . . . Potrebuješ spravovať priamo cez WS.

Johnny

Johnny

Veterán

Příspěvků: 59

#6 20. 12. 2013 09:44

Teraz som pochopil ze si nerozumieme. Takze este raz. Ked robis web vo WS tak v polozke sprava dat si navolis nazov priecinka do ktoreho su ti budu ukladat subory zo stranok .php
ALE – subdomena je vlastne dalsia nezavisla web stranka, ktora je tiez vytvorena vo WS ale je nahrata do adresara sub pretoze tato stranka vo svojej ceste pouziva adresu domeny. Chapeme sa ? A teraz prichadzame k jadru problemu. Pokial sa prihlasim ako admin na domene a kliknem na test, tak je vsetko OK.
No ked sa prihlasim ako admin na subdomene tak je problem. Vsetko je cervene okrem verzie php . No aj tak zapis prebehne co mi nedava zmysel.

Prosim majte so mnou trpezlivost
Johnny

Johnny

Veterán

Příspěvků: 59

#7 22. 12. 2013 13:26

UZ JE VSETKO V PORIADKU. PO ZMENE PHP VERZIE Z 4.4.9 NA 5.4.17 SU CESTY K PRIECINKOM AJ NA SUBDOMENACH O.K.

Prosim majte so mnou trpezlivost

.

RSS kanál tohoto tématu