PROSÍM NEZADAVAJTE UŽ DOTAZY DO FÓRA NA WEBSITEX5.BLU­EFORUM.CZ

POUŽITE NOVÉ FÓRUM NA WWW.WEBSITEX5­.SK/FORUM

Toto je upravená offline kópia zrušeného fóra z websitex5.blueforum.cz s obsahom ku 9.11.2016. Offline kópia nie je editovateľná , je bez možnosti vyhľadávania , registrácie a prihlásenia užívateľa.

FUNGUJE niekomu Kniha návstev ?

Johnny

Johnny

Veterán

Příspěvků: 59

#1 11. 9. 2013 16:59

Ahojte vsetci. Som cerstvym majitelom WS 10 Evolution a som prkvapeny ze mi nefunguje Kniha Navstev. Stale vypisuje :** Nastal problém počas vloženia komentára.** Doteraz som pracoval vo Free verzii tak mozem povedat ze niesom zaciatocnik.
Je nutne vytvorit pre Knihu Navstev aj databazu ? Alebo staci len napisat nazov priecinku ktory ma atributy nastavene na zapis a nachadza sa v koreni web stranky ? Nico som prehliadol ? A vobec funguje to niekomu?

Editováno: Ladislav Jurdik, 13. 9. 2013 07:32

Prosim majte so mnou trpezlivost
Ladislav Jurdik

Ladislav Jurdik

Veterán

Příspěvků: 272

#2 13. 9. 2013 08:36

[1] Skúšal som to a mne to funguje.

http://www.websitex5.sk/…-a-triky.php?

SQL databázu na to netreba. Je potrebné, aby na servery fungovali PHP skripty.

Admin WebSiteX5
Johnny

Johnny

Veterán

Příspěvků: 59

#3 13. 9. 2013 16:47

Tak pri pridani komentu mi to namiesto komentu vypise toto a ostava to na webe :

Fatal error: Call to undefined function: htmlspecialchar­s_decode() in /data/n/a/nada­cia858.sk/web/res/­x5engine.php on line 1088

Prosim majte so mnou trpezlivost
Johnny

Johnny

Veterán

Příspěvků: 59

#4 15. 9. 2013 19:02

OK. Uz je vsetko v poriadku. Chyba nebola u mna ale u poskytovatela. Vzhladom na to ze som robil dve web stranky a kazda ma ineho poskytovatela tak by som maturoval do dnes. Proste chyba bola vo verzii PHP.
Moj jeden web fungoval na verzii PHP 4.1 a druhy na verzii PHP 4.7 ci tak nejak. Knihy navstev boli rovnako nastave avsak funkcne len na jednej stranke. Teraz som cez admina nastavil PHP na verziu 5.4.17 a maily a prispevky prichadzaju raketovou rychlostou. Dokonca pri teste s prilohou to nerobi ziaden problem !

Prosim majte so mnou trpezlivost
Ladislav Jurdik

Ladislav Jurdik

Veterán

Příspěvků: 272

#5 15. 9. 2013 20:20
:-D
Admin WebSiteX5
Dušan

Dušan

Nováčik

Příspěvků: 1

#6 17. 9. 2013 23:57

Publikoval som stránku, na jednom serveri mi ide kniha návštev na druhom nie. Ak mi pridá komentár tak mi ho tam nezobrazuje. Kde môže byť chyba?

Johnny

Johnny

Veterán

Příspěvků: 59

#7 18. 9. 2013 03:20

Publikoval som stránku, na jednom serveri mi ide kniha návštev na druhom
nie. Ak mi pridá komentár tak mi ho tam nezobrazuje. Kde môže
byť chyba?

Dobre. Pokusim sa ja.
Neviem ci pises o jednom a tom istom webe ale na dvoch roznych serveroch. No dajme tomu ze ano. V prvom rde skus urobit to co ja a porovnaj si verzie .php Prihlas sa na svojej stranke kde ti funguje kniha navstev ako admin. Heslo vies ked si tvoril stranku ty. Ak nevies tak sa pozri vo website do PRISTUP RIADENIA.
Ak budes prihlaseny ako admin tak budes vidiet jednotlive prispevky a na druhej karte budes mat vypis teda TEST ak bude vsetko v zelenom tak je to OK. Pozri si verziu PHP.
No a presne takto si porovnaj prihlasenie na webe na serveri na ktorom ti kniha navstev nefunguje.
Len nerozumiem ze ako sa ti potom sprava tvoja stranka ked ti nevypise ziadnu chybu pri vlozeni komentu.

Prosim majte so mnou trpezlivost

.

RSS kanál tohoto tématu