PROSÍM NEZADAVAJTE UŽ DOTAZY DO FÓRA NA WEBSITEX5.BLU­EFORUM.CZ

POUŽITE NOVÉ FÓRUM NA WWW.WEBSITEX5­.SK/FORUM

Toto je upravená offline kópia zrušeného fóra z websitex5.blueforum.cz s obsahom ku 9.11.2016. Offline kópia nie je editovateľná , je bez možnosti vyhľadávania , registrácie a prihlásenia užívateľa.

Upgrade

Joshua

Joshua

Nováčik

Příspěvků: 2

#1 29. 8. 2013 19:33

Nazdar. Som tu novy. Mam verziu Websitex5 v7. Je mozny upgrade na verziu 10. A budu mi fungovat prjekty vytvorene v 7 aj po 10 verziou?

Ladislav Jurdik

Ladislav Jurdik

Veterán

Příspěvků: 272

#2 30. 8. 2013 11:46

[1] Zdravím.

Upgrade je možný len o jednu verziu vyššie. Vo Vašom prípade budete musieť kúpiť plnú verziu V10.
Projekty z verzie 7 sa nedajú importovať do verzie 10.

Bude sa to dať, ak máte nainštalované verzie 8, 9, 10. Alebo niekto, kto to má Vám to môže skonvertorovať.

Pokiaľ si zakúpite u nás novú verziu V10 prevediem Vám tieto projekty.

Admin WebSiteX5
Joshua

Joshua

Nováčik

Příspěvků: 2

#3 10. 9. 2013 09:18

[2] Ok. mam zaujem o najnovsiu verziu Websitex5. Skonvertovat potrebujem len dva projekty. Mozete mi dat info ako postupovat. Dakujem.

hqcomp

hqcomp

Pokročilý

Příspěvků: 8

#4 12. 9. 2013 23:31

Vo verzii v.9 bolo mozne zahlavie pridat ako predvolenu stranku alebo pridat medzi oblubene polozky. Vo v.10 som to nenasiel alebo je to vynechane? Viete mi poradit?

jaber

jaber

Nováčik

Příspěvků: 1

#5 26. 9. 2013 23:41

Zdravim,
mám zakúpenu anglickú verziu WebSite X5 Compact 9, ale zatiaľ ju nepoužívam. Zaujímalo by ma, či je možný upgrade na slovensku verziu evotion10? Čo by ma stalo upgrade ?
Je možné zabezpečiť vkladanie komentárov na stránku len po prihasení s heslom?
Ďakujem za odpoveď.


.

RSS kanál tohoto tématu | Toto téma sleduje 1 lidí.