PROSÍM NEZADAVAJTE UŽ DOTAZY DO FÓRA NA WEBSITEX5.BLU­EFORUM.CZ

POUŽITE NOVÉ FÓRUM NA WWW.WEBSITEX5­.SK/FORUM

Toto je upravená offline kópia zrušeného fóra z websitex5.blueforum.cz s obsahom ku 9.11.2016. Offline kópia nie je editovateľná , je bez možnosti vyhľadávania , registrácie a prihlásenia užívateľa.

Import položiek

tibor

tibor

Pokročilý

Příspěvků: 7

#1 29. 3. 2013 17:06

Má niekto skúsenosti s importom položiek. V X5 V8 som v pohode naimportoval položky zo súburu .csv kde som mal okrem kódov,ceny, popisu aj zadanú cestu k obrázkom. Takže som jedným vrzom natiahol kompletnú stránku. Vo V9 si neviem dať rady. Obrázky sa pravdepodobne nedajú importovať a keď si vytvorím csv súbor nezoberie ho. Pozrel som si čo to požaduje, keď som si otvoril súbol po exporte a prvá položka pred „category“ je nejaké „id“ čo sú len kódy napr. 2rpc19h9 a to neviem čo je. Keď položky vyexportujem a opäť naimportujem je všetko OK. Ale ja potrebujem vyexportovať položky zo skladového programu.

Editováno: Ladislav Jurdik, 29. 3. 2013 21:34

tibor

tibor

Pokročilý

Příspěvků: 7

#2 29. 3. 2013 18:05

Podarilo sa mi vytvoriť korektný súbor v csv, kakže položky to konečne zoberie.( problém bol v oddelovači poli) , ale obrázok tam dám len manuálne?

Ladislav Jurdik

Ladislav Jurdik

Veterán

Příspěvků: 272

#3 29. 3. 2013 21:33

[2] Import obrázkov to nemá. :-(

Admin WebSiteX5
tibor

tibor

Pokročilý

Příspěvků: 7

#4 31. 3. 2013 01:02

Dík za odpoveď, len sa opýtam či sa o tom ani neuvažuje poprípade či to môžete pripomienkovať. Ďakujem


.

RSS kanál tohoto tématu