PROSÍM NEZADAVAJTE UŽ DOTAZY DO FÓRA NA WEBSITEX5.BLU­EFORUM.CZ

POUŽITE NOVÉ FÓRUM NA WWW.WEBSITEX5­.SK/FORUM

Toto je upravená offline kópia zrušeného fóra z websitex5.blueforum.cz s obsahom ku 9.11.2016. Offline kópia nie je editovateľná , je bez možnosti vyhľadávania , registrácie a prihlásenia užívateľa.

Nejde nahrať nový upgrade

tibor

tibor

Pokročilý

Příspěvků: 7

#1 28. 3. 2013 22:39

Môžete mi prosím niekto poradiť? Zakúpil som WebSiteX5 V10 EVOLUTION verziu 10.0.0.20 ( doteraz som používal V8). Po stiahnutí upgrade na verziu 10.0.2.24 sa mi objavý tabulka s výzvou, že nebolo možné inštalovať súbory a mám overiť či sú všetky programy uzavreté. Všetky programy som vypol a dokonca aj antivirus ESET, ale nepomohlo. Skúsil som aj Website znovu nainštalovať, ale nepomáha. Stále to isté upozornenie Error while updating: 406

dzino

dzino

Veterán

Příspěvků: 72

#2 28. 3. 2013 22:59

to je zaujímavé mne to facha bez problémov otvoril som program a tam v okienku už sa ukázalo že je nová aktualizácia dal som a mal som spustené aj iné programy keď sa to aktualizuje tak X5 sa sama zatvorí a potom nabehne a pokračujem ďalej

tibor

tibor

Pokročilý

Příspěvků: 7

#3 29. 3. 2013 09:19

Neviem v čom je problém, ale po nainštalovaní X5 V10 je problém aj pri vypínaní Windows. Po ukončení sa čaká na ukončenie programu .NET-BroadcastEven­tWindow… ale program nereaguje a musím ho vypnúť „ukončiť ihneď“. Po odinštalovaní X5 problém zanikne a po opätovnom nainštalovaní sa objavý. Nenainštaluje sa s X5 aj program, ktorý beží na pozadí? Vo fórume tu niekto také spomínal.

PeterBA

PeterBA

Veterán

Příspěvků: 33

#4 29. 3. 2013 10:27

Ono je to niečo ako že nemôže inštalovať WX5, lebo je otvorený. Treba natvrdo „zhodiť“ dolu WX5 cez Windovs TaskMan (CTRL+SHIFT+ESC), alebo WX5 vymazať, reštartnúť PC a znova nainštalovať WX5.
Ešte si pozri posledný #20-ty príspevok v tomto poste:
http://oldwsx5forum.salling.sk/…/tema/58927/
Možno aj by to mohlo pomôcť riešiť aj na Tvoj problém, keď Ti vyhadzuje chybu s .NET.

tibor

tibor

Pokročilý

Příspěvků: 7

#5 29. 3. 2013 16:48

Skúsil som vymazať a znovu nainštalovať X5, ale chyba sa objavila opäť. Na riešenie problému podľa doporučeného príspevku si netrúfam. Nechám to radšej na odborníka.


.

RSS kanál tohoto tématu