PROSÍM NEZADAVAJTE UŽ DOTAZY DO FÓRA NA WEBSITEX5.BLU­EFORUM.CZ

POUŽITE NOVÉ FÓRUM NA WWW.WEBSITEX5­.SK/FORUM

Toto je upravená offline kópia zrušeného fóra z websitex5.blueforum.cz s obsahom ku 9.11.2016. Offline kópia nie je editovateľná , je bez možnosti vyhľadávania , registrácie a prihlásenia užívateľa.

Eshop

peter

peter

Nováčik

Příspěvků: 2

#1 22. 3. 2013 19:18

Pred časom som u Vás zakúpil program website X5 evolution v.8. Pracujem na ňom doteraz. Narazil som v ňom na menší problém. Začal so si robiť shop na predaj a výrobu pečiatok. Pokiaľ chcem predať len čistú pečiatku tak to nie je problém. Ak chcem spojiť predaj pečiatky spolu s výrobou pečiatkového štočku, kde mi zákazník musí napísať text kt. by mal byť na štočku tak to v shope ktorý ponúka tento program neviem urobiť. Viete mi nejako poradiť, alebo či náhodou vo verzii 10

Editováno: Ladislav Jurdik, 22. 3. 2013 20:14

Ladislav Jurdik

Ladislav Jurdik

Veterán

Příspěvků: 272

#2 22. 3. 2013 20:56

[1] Vo verzií 10 myslím žiaden problém.
V pokročilých nastaveniach v nákupnom košíku si môžete pridať vlastnú položku.
Vo Vašom prípade text na pečiatke. ;-)

Nákupný košíi
Admin WebSiteX5
peter

peter

Nováčik

Příspěvků: 2

#3 23. 3. 2013 13:14

Táto možnosť s obmedzeniami je možná aj vo verzii 8 pokiaľ nevyužijem všetky položky. ( tak že ich premenujem ). Skôr by ma zaujímalo niečo elegantnejšie – napr. možnosť vytvorenia nejakého formuláru kt. je možné vložiť do objenávky. Po prípade aby mi mohol zákazník poslať svoje logo tak že ho pripojí do objednávky.

Ladislav Jurdik

Ladislav Jurdik

Veterán

Příspěvků: 272

#4 23. 3. 2013 21:04

[3] Tak potom si to urobte cez formulár, tam je aj možnosť odoslať súbor z PC.

Admin WebSiteX5
PeterBA

PeterBA

Veterán

Příspěvků: 33

#5 23. 3. 2013 23:08

Kam sa ale uloží ten súbor pripojený k fomuláru?
Ak som si dal formulár zaslať na mail, prišli mi všetky info z formulára do zadaného e-mailu, okrem súboru.
Ak som dal formulár zaslať do db MySQL5.1, tiež tam boli všetky údaje, okrem pripojeného súboru.
Ak som dal formulár zaslať do adresára vytvoreného v root-e webus s atribútmi 777, tak som nenašiel žiadne údaje. Tu bude potrebná asi nejaká *.php pomocná utilitka.


.

RSS kanál tohoto tématu