PROSÍM NEZADAVAJTE UŽ DOTAZY DO FÓRA NA WEBSITEX5.BLU­EFORUM.CZ

POUŽITE NOVÉ FÓRUM NA WWW.WEBSITEX5­.SK/FORUM

Toto je upravená offline kópia zrušeného fóra z websitex5.blueforum.cz s obsahom ku 9.11.2016. Offline kópia nie je editovateľná , je bez možnosti vyhľadávania , registrácie a prihlásenia užívateľa.

Farba textu v rozbaľovacom menu

tircapo

tircapo

Veterán

Příspěvků: 28

#1 21. 3. 2013 10:14

Zistil som, že Farba textu v rozbaľovacom menu (položka menu) sa nedá zmeniť. V tom malom náhľade na pravej strane sa farba textu zmení, ale pri teste vo veľkom náhlade to už nezmení ani po odoslaní na server a zostáva pôvodná. Skúšal som to na inom PC nezávyslého od toho môjho a ani tam to nejde. Vyskúšajte prosím či vám tu farbu textu mení, alebo je to len „regionálna chyba“

PeterBA

PeterBA

Veterán

Příspěvků: 33

#2 21. 3. 2013 11:24

Neviem, či myslíme to isté, ale teraz som to skúšal a DropDownMenu mi ide upravovať vo ver.10.
V časti 4. Advance setting sú dve menu, DropDown, to je úprava tohoto rozbaľovacieho a druhé je Page menu.

Rozbaľovacie menu

Editováno: Ladislav Jurdik, 21. 3. 2013 16:00

tircapo

tircapo

Veterán

Příspěvků: 28

#3 21. 3. 2013 19:25

[2] Skúste zmeniť FARBU TEXTU položiek: Page 4, Page 5, Level 2, Page 6 / napr. na červenú. Farba pozadia a ohraničenie(v u­kážke 3 farby zelenej) idú, ide len čiste o text.

Tibor Lazár

Tibor Lazár

Veterán

Příspěvků: 41

#4 21. 3. 2013 19:51

Ani mne sa neda zmenit farba textu ostava cierna co je pre mna problem mam ciernu stranku a potrebujem biele pismo. musim dat ine pozadie ale to stranke nepasuje :-(

dzino

dzino

Veterán

Příspěvků: 72

#5 21. 3. 2013 20:44

ani mne to nefunguje stále je text čierny
riešenie použiť obrázok pozadia vytvoriť text bez pozadia čo je dosť nepohodlne ďalšia možnosť nechať text čierny a zadať farbu pozadia


.

RSS kanál tohoto tématu